KRIK-linja legger stor vekt både på din utvikling som utøver og som leder. Den har aktiviteter i inn- og utland med instruktøropplæring i ulike idretter. Vi ønsker å gi deg trosglede, livsglede og idrettsglede.
Ønsker du et år med mye idrettsglede og økt idrettskunnskap?
Vil du være med på kanotur, havkajakktur, fjelltur og utenlandstur?
Kan du tenke deg å få ledererfaring og medansvar for et KRIK-lag?
Kicker du på utfordrende og spennende opplevelser innen kiting, havkajakk, vannsport, elvekajakk, klatring og ski?
– Det er fysisk og psykisk slitsom, og vanvittig moro. Dette sier Benedicte Midtbø, en av danserne i forestillingen Exodus som Ansgar Bibelskole setter opp på Agder Teater torsdag 29. og fredag 30. april kl 18:00.
- Dette tiltaket er veldig populært blant de rusavhengige. Ryktet om det pleier å spre seg som ild i tørt gress, forteller Kristin Pedersen, lærer på Ansgar bibelskole.